V-TAC VT-929 6640 ugradbeni okvir IP20 bijela
- Kataloški br:
- 3588484 - 62
- EAN:
- 3.80016E+12
- Kataloški br:
- 3588484 - 62
- EAN:
- 3.80016E+12
V-TAC VT-929 6640 ugradbeni okvir IP20 bijela
2.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø) 63 mm |
| Vrsta proizvoda | ugradbeni okvir |
| Boja | bijela |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Dizajn | okrugli |
| Ugardbeni Ø | 63 mm |
| Dubina ugradnje | 40 mm |
| Promjer | 63 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Podnožak | GU10 |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.