Value zidni držač za TV 152,4 cm (60") - 304,8 cm (120") togi nosač integrirana libela, mala udaljenost od zida
- Kataloški br:
- 3017773 - 62
- Oznaka:
- 17.99.1226
- EAN:
- 7630049628380
- Kataloški br:
- 3017773 - 62
- Oznaka:
- 17.99.1226
- EAN:
- 7630049628380
Value zidni držač za TV 152,4 cm (60") - 304,8 cm (120") togi nosač integrirana libela, mala udaljenost od zida
88.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
88.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: togi nosač
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 152,4 cm (60") - 304,8 cm (120")
- Nosivost (maks.) 120 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni držač za TV |
| Pogodno za | 152,4 cm (60") 154,9 cm (61") 157,5 cm (62") 160,0 cm (63") 162,6 cm (64") 165,1 cm (65") 167,6 cm (66") 170,2 cm (67") 172,7 cm (68") 175,3 cm (69") 177,8 cm (70") 180,3 cm (71") 182,9 cm (72") 185,4 cm (73") 188,0 cm (74") 190,5 cm (75") 193,0 cm (76") 195,6 cm (77") 198,1 cm (78") 200,7 cm (79") 203,2 cm (80") 208,3 cm (82") 213,4 cm (84") 215,9 cm (85") 228,6 cm (90") 254,0 cm (100") 261,6 cm (103") 267,0 cm (105") 279,4 cm (110") 304,8 cm (120") |
| Pogodno za | 152,4 cm (60") - 304,8 cm (120") |
| Tip držača | togi nosač |
| Određene značajke | integrirana libela mala udaljenost od zida |
| Maks. nosivost | 120 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 100 x 75 mm 100 x 100 mm 200 x 100 mm 200 x 200 mm 300 x 200 mm 300 x 300 mm 400 x 200 mm 400 x 300 mm 400 x 400 mm 600 x 200 mm 600 x 400 mm 800 x 400 mm 800 x 500 mm 800 x 600 mm 900 x 600 mm |
| Udaljenost od zida (maks.) | 35 mm |
| Širina | 1005 mm |
| Visina | 625 mm |
| Dubina | 35 mm |
| Boja | crna |
| Material (detalji) | Metal |
| Težina | 4 |
| dim. | (Š x V x D) 1005 x 625 x 35 mm |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Oznaka za tip proizvoda | Zubehör TFT/LCD-TV |
Opis
Opis
Stabilan TV zidni nosač sa samo 35 mm udaljenosti od zida
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Za ekrane od 60" do 120" (maks. VESA 900x600)
- Nosivost do 120 kg
- Fiksni ovjes
- Vrlo mali razmak od zida od 35 mm
- Osiguranje od slučajnog otpuštanja montažnih kuka
- Integrirana libela
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)