Vanjska zidna svjetiljka Hanni G96230/82 Brilliant GU10 plemeniti čelik
Kataloški br:
Oznaka:
G96230/82
Oznaka:
G96230/82
Main product image
1/2
Izdvojeno & Detalji
  • 2 plamena
  • Izlaz svjetla prema gore i dolje
  • Uklj. žarulja
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Baza
GU10
Boja proizvođača
ne hrđajući Čelik
Broj svjetiljki
2
Dim.
(Ø x V) 6 cm x 20 cm
Izvođenje
6 W
Materijal
ne hrđajući Čelik
Oblikovati
Cilindričan
Promjer
6 cm
Radni napon
230 V
Rasvjetna tijela uključena
Da
Razred energetske učinkovitosti
n.rel
Širina
12 cm
Snaga po rasvjetnom tijelu
3 W