Varta VARTA Longlife Power D Blister 4 mono (D) baterija alkalno-manganov 1.5 V 4 kom.
- Kataloški br:
- 3402085 - 62
- Oznaka:
- 4920121424
- EAN:
- 4008496128891
- Kataloški br:
- 3402085 - 62
- Oznaka:
- 4920121424
- EAN:
- 4008496128891
Varta VARTA Longlife Power D Blister 4 mono (D) baterija alkalno-manganov 1.5 V 4 kom.
25.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
25.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snažna alkalna baterija otporna na curenje, kvaliteta “Made in Germany” Visokokvalitetne vrhunske baterije koje daju snažnu i dugotrajnu energiju za visokotehnološke uređaje s velikom potrošnjom energije. 10 godina trajanja, VARTA Consumer Batteries GmbH certificirana je prema međunarodnim standardima: DIN EN ISO 9001 i DIN EN ISO 14001 Idealno za uređaje s visokom potrošnjom energije kao što su igračke na daljinsko upravljanje, kontroleri, svjetiljke i medicinski uređaji s visokim energetskim zahtjevima. Opseg isporuke: VARTA Longlife Power Mono (D) alkalna baterija, 4 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina | mono (d) |
| Vrsta proizvoda | mono (D) baterija |
| Tehnologija | alkalno-manganov |
| Napon | 1.5 V |
| Visina | 61 mm |
| Promjer | 33 mm |
| Sadržaj | 4 kom. |
| Alternativni opis | LR20 D AM1 XL MN1300 813 E95 LR20N 13A KD R20 LR20L BA3030 U7520 UM1 Torcia |
| Ponovno punjenje | ne |
| dim. | (Ø x V) 33 mm x 61 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Ostanite fleksibilni uz učinkovitu snagu. Snažne baterije za veću neovisnost. Ako trebate maksimalne performanse, onda je ovo prava baterija! VARTA Longlife Power je najmoćnija od svih VARTA baterija. Posebno razvijen za uređaje s visokom potrošnjom energije. Ostanite neovisni s učinkovitom snagom! Savršeno za korištenje s energetski intenzivnim uređajima kao što su igračke na daljinsko upravljanje, računalni dodaci ili LED svjetiljke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)