VDE snažna kliješta za bočno rezanje sa fasetom 200 mm NWS FantasticoPlus 138-69-VDE-200
Kataloški br:
Oznaka:
138-69-VDE-200
Oznaka:
138-69-VDE-200
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
DIN standard
DIN EN 60900
DIN ISO 5749
Duljina
200 mm
Materijal
alatni čelik
Materijalno vlasništvo
otvrdnula
Opseg primjene
VDE
Posebnosti
s facetom
Proizvođački dio br.
138-69-VDE-200
Težina
315 g
Tvrdoća rezanja
62 HRC
Vrijednosti rezanja (maks.) piano žice
3 mm
Vrijednosti rezanja (maks.) srednje tvrde žice
4.5 mm
Vrijednosti rezanja (maks.) tvrde žice
3.5 mm
Vrsta proizvoda
Moćni bočni rezači
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke