VDE Snažni bočni rezač 150 mm NWS 137-49-VDE-150
Kataloški br:
Oznaka:
137-49-VDE-150
Oznaka:
137-49-VDE-150
Tehničke specifikacije
Duljina
150 mm
Materijal
alatni čelik
Opseg primjene
VDE
Proizvođački dio br.
137-49-VDE-150
Težina
190 g
Vrijednosti rezanja (maks.) piano žice
1.5 mm
Vrijednosti rezanja (maks.) srednje tvrde žice
3 mm
Vrijednosti rezanja (maks.) tvrde žice
2 mm