VDE Snažni bočni rezač 200 mm NWS 137-49-VDE-200
Kataloški br:
Oznaka:
137-49-VDE-200
Oznaka:
137-49-VDE-200
Main product image
1/2
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Duljina
200 mm
Materijal
alatni čelik
Opseg primjene
VDE
Proizvođački dio br.
137-49-VDE-200
Težina
300 g
Vrijednosti rezanja (maks.) piano žice
2.5 mm
Vrijednosti rezanja (maks.) srednje tvrde žice
4 mm
Vrijednosti rezanja (maks.) tvrde žice
2.8 mm