VELCRO® univerzalno prianjajuća traka za povezivanje grip i mekana vunena tkanina (D x Š) 15 m x 3 cm crna 15 m
- Kataloški br:
- 3387059 - 62
- Oznaka:
- VEL-30809-WEU
- EAN:
- 5030610308093
- Kataloški br:
- 3387059 - 62
- Oznaka:
- VEL-30809-WEU
- EAN:
- 5030610308093
VELCRO® univerzalno prianjajuća traka za povezivanje grip i mekana vunena tkanina (D x Š) 15 m x 3 cm crna 15 m
83.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prianjajuća traka |
| Čičak tehnologija | grip i mekana vunena tkanina |
| Čičak - svojstvo | za povezivanje |
| Boja | crna |
| Materijal | polifenilen poliamid |
| Dužina | 15 m |
| Širina | 3 cm |
| Sadržaj | 15 m |
| dim. | (D x Š) 15 m x 3 cm |
| Proizvođač-br. dijela | VEL-30809-WEU |
| Tip | VEL-30809-WEU |
| Područje primjene | univerzalno |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.