Venso LED svjetlo za biljaka Grow Lights Cultura 150 mm E27 15 W 1 kom.
- Kataloški br:
- 3428019 - 62
- Oznaka:
- E501031
- EAN:
- 7350067690786
- Kataloški br:
- 3428019 - 62
- Oznaka:
- E501031
- EAN:
- 7350067690786
Venso LED svjetlo za biljaka Grow Lights Cultura 150 mm E27 15 W 1 kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za uzgoj i poticanje rasta svih biljnih vrsta
- Poboljšava rast korijena i stimulira fazu cvjetanja i zrenja
- 9x Hi-Power LED čipova
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED svjetlo za biljaka |
| Kut snopa | 30 ° |
| Podnožak | E27 |
| Snaga | 15 W |
| dim. | (Ø x D) 125 mm x 150 mm |
| Broj žarulja | 9 |
| Težina | 350 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Dužina | 150 mm |
| Promjer | 125 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Područja valne duljine (plava) | 430 - 450 nm |
| Područja valne duljine (crvena) | 640 - 660 nm |
| Područja valne duljine (bijela) | 400 - 700 nm |
| Omjer valne duljine (plava) | 2 |
| Omjer valne duljine (crvena) | 5 |
| Omjer valne duljine (bijela) | 2 |
Opis
Opis
E27 biljna lampa „Cultura“ razvijena je za uzgoj i poboljšanje rasta raznih biljnih vrsta, kao što su začinsko bilje, povrće i cvjetnice.
Svjetiljka za biljke opremljena je bijelim, crvenim i plavim LED diodama. Bijele LED diode proizvode puni spektar za poboljšanje rasta korijena i rasta lisne površine. Crveno svjetlo posebno potiče cvjetanje i rast plodova. Broj cvjetova se povećava, a trajanje faze cvjetanja se produžuje. Osim toga, plavo svjetlo potiče rast lišća.
Svjetiljka za biljke „Cultura“ stoga je posebno prikladna za uzgoj, potiče fazu cvjetanja i povećava količinu uroda. Na primjer, zahvaljujući ovoj lampi za uzgoj, povrće proizvodi više plodova, a čili papričice postaju ljutije.
Ova lampa odgovara bilo kojem E27 grlu i treba je postaviti otprilike 30 - 50 cm iznad biljke kako bi se osvijetlila što veća površina lista.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Svjetiljka za biljke opremljena je bijelim, crvenim i plavim LED diodama. Bijele LED diode proizvode puni spektar za poboljšanje rasta korijena i rasta lisne površine. Crveno svjetlo posebno potiče cvjetanje i rast plodova. Broj cvjetova se povećava, a trajanje faze cvjetanja se produžuje. Osim toga, plavo svjetlo potiče rast lišća.
Svjetiljka za biljke „Cultura“ stoga je posebno prikladna za uzgoj, potiče fazu cvjetanja i povećava količinu uroda. Na primjer, zahvaljujući ovoj lampi za uzgoj, povrće proizvodi više plodova, a čili papričice postaju ljutije.
Ova lampa odgovara bilo kojem E27 grlu i treba je postaviti otprilike 30 - 50 cm iznad biljke kako bi se osvijetlila što veća površina lista.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- E27 lampa za biljke
Sistemski zahtjevi
- E27 grlo / sjenilo s E27 grlom
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)