Venso LED svjetlo za biljaka Grow Lights Indoor Plant 150 mm E27 15 W neutralna bijela 1 kom.
- Kataloški br:
- 3428015 - 62
- Oznaka:
- E501011
- EAN:
- 7350067690823
- Kataloški br:
- 3428015 - 62
- Oznaka:
- E501011
- EAN:
- 7350067690823
Venso LED svjetlo za biljaka Grow Lights Indoor Plant 150 mm E27 15 W neutralna bijela 1 kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za cjelogodišnju rasvjetu sobnih biljaka
- 9x Hi-Power LED čipova
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED svjetlo za biljaka |
| Kut snopa | 30 ° |
| Podnožak | E27 |
| Snaga | 15 W |
| dim. | (Ø x D) 125 mm x 150 mm |
| Broj žarulja | 9 |
| Težina | 350 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Dužina | 150 mm |
| Promjer | 125 mm |
| Područja valne duljine (crvena) | 640 - 660 nm |
| Područja valne duljine (bijela) | 400 - 700 nm |
| Omjer valne duljine (crvena) | 3 |
| Omjer valne duljine (bijela) | 6 |
Opis
Opis
E27 svjetiljka za biljke „Sobne biljke“ razvijena je za cjelogodišnju rasvjetu sobnih biljaka. Ima optimalni omjer valnih duljina za zdraviji rast svih biljnih vrsta. Svjetiljka je opremljena bijelim i crvenim LED diodama. Bijele LED diode proizvode puni spektar za poboljšanje rasta korijena i rasta lisne površine. Crveno svjetlo posebno potiče cvjetanje i formiranje cvjetova. Broj cvjetova se povećava, a trajanje faze cvjetanja se produžuje.
Ova lampa odgovara bilo kojem E27 grlu i treba je postaviti otprilike 30-80 cm iznad biljke kako bi se osvijetlila što veća površina lista.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ova lampa odgovara bilo kojem E27 grlu i treba je postaviti otprilike 30-80 cm iznad biljke kako bi se osvijetlila što veća površina lista.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- E27 lampa za biljke
Sistemski zahtjevi
- E27 grlo / sjenilo s E27 grlom
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)