Venso LED svjetlo za biljaka Grow Lights Winter 150 mm E27 15 W dnevno svjetlo bijelo 1 kom.
- Kataloški br:
- 3428017 - 62
- Oznaka:
- E501021
- EAN:
- 7350067690809
- Kataloški br:
- 3428017 - 62
- Oznaka:
- E501021
- EAN:
- 7350067690809
Venso LED svjetlo za biljaka Grow Lights Winter 150 mm E27 15 W dnevno svjetlo bijelo 1 kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za prezimljujuće mediteranske balkonske biljke, poput citrusa
- Potiče rast korijena i sprječava gubitak lišća
- 9x Hi-Power LED čipova
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED svjetlo za biljaka |
| Kut snopa | 120 ° |
| Podnožak | E27 |
| Snaga | 15 W |
| dim. | (Ø x D) 125 mm x 150 mm |
| Broj žarulja | 9 |
| Težina | 350 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Boja svjetla | dnevno svjetlo bijelo |
| Dužina | 150 mm |
| Promjer | 125 mm |
| Područja valne duljine (plava) | 430 - 450 nm |
| Područja valne duljine (bijela) | 400 - 700 nm |
| Omjer valne duljine (plava) | 4 |
| Omjer valne duljine (bijela) | 5 |
Opis
Opis
Svjetiljka za biljke E27 „Winter“ razvijena je za prezimljavanje mediteranskih balkonskih i terasastih biljaka, poput citrusa i sukulenata. Ima optimalni omjer valnih duljina koji je biljkama potreban za mirovanje zimi. Svjetlost bijelih LED dioda punog spektra potiče i održava korijenov sustav tijekom hladne sezone. Osim toga, plavo svjetlo podržava očuvanje lišća. Još jedan važan faktor za uspješno prezimljavanje je temperatura, na koju naše lampe ne utječu. Hladne i suhe prostorije su posebno pogodne za prezimljavanje. Ova lampa odgovara bilo kojem E27 grlu i treba je postaviti otprilike 30 – 100 cm iznad biljke kako bi se osvijetlila što veća površina lista.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- E27 lampa za biljke
Sistemski zahtjevi
- E27 grlo / sjenilo s E27 grlom
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)