Verbatim 55064 55064 3D pisač filament PETG otporan na udarce, fleksibilan 2.85 mm 1 kg plava boja, prozirna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3411909 - 62
- Oznaka:
- 55064
- EAN:
- 23942550648
- Kataloški br:
- 3411909 - 62
- Oznaka:
- 55064
- EAN:
- 23942550648
Verbatim 55064 55064 3D pisač filament PETG otporan na udarce, fleksibilan 2.85 mm 1 kg plava boja, prozirna 1 kom.
98.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Polietilen tereftalat glikol (PET-G)
- Visoka otpornost na udarce
- Izvrsna fleksibilnost
- Gotovo bez savijanja ili skupljanja
- Hidrofobno (ne upija vodu)
- Korištene pelete za pakiranje hrane
- Bez mirisa
- Glavne primjene: Konceptualno modeliranje za mehaniku, medicinu, spremnike za hranu, prozirne objekte.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PETG |
| Osobina materijala filamenta | otporan na udarce fleksibilan |
| Ø filamenta | 2.85 mm |
| Boja fialmenta | plava boja prozirna |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 230 °C |
| Temperatura printanja | 250 °C |
| Težina | 1 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Filament jednostavan za ispis s visokom otpornošću na udarce. Ovaj hidrofobni filament nudi izvrsnu fleksibilnost, ispisuje praktički bez savijanja ili skupljanja te je bez mirisa. Idealan je za mehaničke konceptualne modele, posude za hranu i medicinske predmete. Kao i svi Verbatimovi filamenti, proizveden je prema visokim standardima kontrole kvalitete i strogim tolerancijama kako bi se osiguralo dosljedno uvlačenje i stabilni otisci.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.