Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless powerbank (rezervna baterija) 5000 mAh Fast Charge, Quick Charge 3.0, Power Del
- Kataloški br:
- 3411879 - 62
- Oznaka:
- 32240
- EAN:
- 23942322405
- Kataloški br:
- 3411879 - 62
- Oznaka:
- 32240
- EAN:
- 23942322405
Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless powerbank (rezervna baterija) 5000 mAh Fast Charge, Quick Charge 3.0, Power Del
105.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kapacitet 5000 mAh
- Super tanko kućište - samo 9,6 mm
- Bežično magnetsko punjenje od 15 W
- Kapacitet PD 20W
- Zaštita uređaja od preopterećenja
- LED zaslon za lako očitavanje statusa napajanja
- Brzo dvosmjerno punjenje i pražnjenje putem USB-C priključka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerbank (rezervna baterija) |
| Kanali/utori za punjenje | 2 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 5000 mAh |
| Struja za punjenje (maks.) | 2.4 A |
| Tehnologija | LiPo |
| Dužina | 105 mm |
| Širina | 65 mm |
| Priključak | USB-C® |
| Visina | 9.6 mm |
| Težina | 124 g |
| Pogonski napon | 5 V |
| Boja | crna |
| Bežična funkcija punjenja | da |
| Tehnologija punjenja | Fast Charge Quick Charge 3.0 Power Delivery 3.0 Adaptive Fast Charge |
| dim. | (D x Š x V) 105 x 65 x 9.6 mm |
Opis
Opis
Magnetsko pričvršćivanje
Dizajnirane za svestranost i praktičnost, Verbatim Charge 'n' Go prijenosne baterije savršeni su suputnici za vaše svakodnevne avanture.
Opremljen magnetskim bežičnim punjenjem od 15 W i PD mogućnošću od 20 W, Charge 'n' Go nudi brzo i učinkovito punjenje vaših uređaja. Jednostavno ga magnetski pričvrstite na telefon i bežično ga punite u pokretu. Zahvaljujući tankom i kompaktnom dizajnu, lako stane u svaki džep.
Ti imaš pravo glasa
Bez obzira putujete li, putujete na posao, prisustvujete događajima ili uživate u aktivnostima na otvorenom, Charge 'n' Go power bank vas održava povezanima i napajanima.
Praktični USB-C® priključak je svestran i radi s mnogim različitim uređajima, dok vas LED indikator na prvi pogled obavještava o statusu napajanja.
Pouzdana energija u pokretu
Zaštita od prepunjavanja u power banku štiti vaš uređaj za sigurno i snažno punjenje.
Power bank dolazi s USB-C na USB-C kabelom i dodatnim metalnim prstenom koji se može pričvrstiti na telefon ili futrolu za telefon kako bi se osiguralo snažno magnetsko držanje kada je potrebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Power bank 5000 mAh
- metalni prsten
- USB-C na USB-C kabel od 30 cm
- Vodič za brzi početak
Sistemski zahtjevi
- Napajanje putem USB-C priključka za punjenje
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)