Verbatim Charge 'n' Go powerbank (rezervna baterija) 10000 mAh Power Delivery 3.0, QC 3.0 LiPo USB-C® crna
- Kataloški br:
- 3411941 - 62
- Oznaka:
- 32264
- EAN:
- 23942322641
- Kataloški br:
- 3411941 - 62
- Oznaka:
- 32264
- EAN:
- 23942322641
Verbatim Charge 'n' Go powerbank (rezervna baterija) 10000 mAh Power Delivery 3.0, QC 3.0 LiPo USB-C® crna
180.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kapacitet od 10.000 mAh, idealan za pametne telefone, tablete i još mnogo toga.
- Integrirani stalak za gledanje bez upotrebe ruku u portretnom ili pejzažnom načinu rada.
- Dvostruko punjenje: 15W magnetsko bežično punjenje i 20W USB-C® PD brzo punjenje.
- Kompatibilno s MagSafeom za besprijekorno magnetsko pričvršćivanje na iPhone uređaje.
- Dvosmjerni USB-C priključak za punjenje u oba smjera.
- Pametne sigurnosne značajke sa 6 zaštitnih sustava za sigurno punjenje.
- LED zaslon vam pokazuje koliko je energije preostalo.
- Kompaktan i lagan dizajn.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerbank (rezervna baterija) |
| Kanali/utori za punjenje | 2 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 10000 mAh |
| Struja za punjenje (maks.) | 3 A |
| Tehnologija | LiPo |
| Dužina | 107 mm |
| Širina | 71 mm |
| Priključak | USB-C® |
| Visina | 15.5 mm |
| Težina | 217.8 g |
| Boja | crna |
| Bežična funkcija punjenja | da |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery 3.0 QC 3.0 |
| dim. | (D x Š x V) 107 x 71 x 15.5 mm |
| Priključak | USB-C® 1x |
Opis
Opis
Kompaktna i pouzdana energija
S Verbatim Charge 'n' Go Power Bankom imate dovoljno energije bilo kada i bilo gdje. S snažnim kapacitetom od 10.000 mAh i tankim dizajnom prilagođenim putovanjima, savršen je pratitelj za vaše uređaje. Bilo da se radi o vašem pametnom telefonu, tabletu ili zvučniku, ova power bank osigurava da uvijek možete besprijekorno puniti uređaj u pokretu. Zahvaljujući laganom i elegantnom dizajnu, savršeno se uklapa u vaš aktivni način života.
Svestranost punjenja
Iskusite prednosti magnetskog bežičnog punjenja od 15 W i brzog USB-C® PD punjenja od 20 W. Power bank je kompatibilan s MagSafeom za iPhone uređaje, a istovremeno je dovoljno svestran za Android uređaje*. Bez obzira kampirate li, putujete li ili radite u pokretu, uvijek vam omogućuje brzo i učinkovito punjenje, kad god i gdje god vam zatreba.
Udobnost bez ruku
Integrirani, sklopivi stalak omogućuje vam da postavite uređaj u portretni ili pejzažni način rada tijekom punjenja. Bez obzira kuhate li recept, gledate li film ili obavljate videopoziv, power bank nudi praktičnost korištenja bez ruku koja se prilagođava vašim potrebama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Verbatim Charge 'n' Go prijenosna baterija s magnetskim bežičnim kapacitetom od 10.000 mAh
- Magnetni metalni prsten
- USB-C na USB-C kabel
- Kratka uputstva
Komentar
*Bežično magnetsko punjenje namijenjeno je uređajima s MagSafe ili ekvivalentnom kompatibilnošću. Drugi Android uređaji mogu zahtijevati priloženi metalni prsten za pravilno pričvršćivanje.
Sistemski zahtjevi
- Uređaji kompatibilni s USB-C PD ili bežičnim punjenjem.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)