Verbatim GNC-200 GaN 32204 adaptar za putovanje 4 x 1x USB-A, 3x USB-C® GaN, s europskim adapterom, s UK adapterom, s
- Kataloški br:
- 3411898 - 62
- Oznaka:
- 32204
- EAN:
- 23942322047
- Kataloški br:
- 3411898 - 62
- Oznaka:
- 32204
- EAN:
- 23942322047
Verbatim GNC-200 GaN 32204 adaptar za putovanje 4 x 1x USB-A, 3x USB-C® GaN, s europskim adapterom, s UK adapterom, s
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podržava istovremeno punjenje do 4 uređaja s ukupnom izlaznom snagom od maksimalno 200 W
- S 2 x USB-C® PD 3.0 do 100 W, 1 x USB-C PD 3.0 do 65 W i 1 x USB-A QC 3.0 do 60 W
- GaN tehnologija osigurava učinkovito punjenje i niže stvaranje topline
- Izvrstan suputnik na putovanjima – zahvaljujući preklopivim američkim pinovima i izmjenjivim EU i UK utikačima, kao i tankom, kompaktnom dizajnu
- Podržava izuzetno brzo punjenje s USB Power Delivery 3.0, PPS i Quick Charge 3.0
- PPS tehnologija (Programabilno napajanje) isporučuje točno optimalnu količinu snage za punjenje
- Izrađen od visokokvalitetnih, nezapaljivih materijala i opremljen s četiri zaštitna sustava: zaštita od prekomjerne struje, zaštita od prenapona, zaštita od kratkog spoja i zaštita od previsoke temperature
- Ambalaža bez plastike
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | adaptar za putovanje |
| Snaga | 200 W |
| Ulazi | europski muški konektor UK utikač SAD utikač |
| Broj izlaza | 4 x |
| Izlazi | 1x USB-A 3x USB-C® |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | |
| Tip | GNC-200 GaN |
| Pogodno za | Smartphone Tablet Notebook |
| Određene značajke napajanja | GaN s europskim adapterom s UK adapterom s SAD adapterom |
| dim. | |
| Težina | 0.314 kg |
| Boja | siva |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery Power Delivery 3.0 QC 3.0 |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Pogonski napon (detalji) | AC 100-240 V~ 50/60 Hz 2,5 A maks. |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
4-u-1 bežično punjenje s 200 W
Verbatimov GaN punjač od 200 W kombinira dva USB-C PD 100 W priključka, jedan USB-C PD 65 W priključak i jedan USB-A QC 3.0 priključak u tankom dizajnu veličine dlana. Ovaj punjač je idealan za punjenje prijenosnih računala, tableta, pametnih telefona, igraćih konzola itd. - u uredu, kod kuće ili u pokretu.
S preklopnim američkim pinovima i izmjenjivim EU i UK utikačima, ovaj punjač je savršen suputnik na putovanjima.
GaN tehnologija
Tehnologija galijevog nitrata (GaN) osigurava brzo i učinkovito punjenje s velikom snagom i manjim stvaranjem topline. Budući da su GaN punjači manji i lakši od tradicionalnih punjača na bazi silikona, izuzetno ih je lako prenositi i idealni su za korištenje u pokretu.
Sigurno i pouzdano
GaN punjač izrađen je od visokokvalitetnih, nezapaljivih materijala i opremljen je s četiri zaštitna sustava: zaštitom od prekomjerne struje, zaštitom od prenapona, zaštitom od kratkog spoja i zaštitom od previsoke temperature. Na ovaj način ste sigurni tijekom punjenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- GaN punjač
- EU adapter
- Adapter za UK
- Kratke upute
Komentar
Pogodno samo za unutarnju upotrebu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)