Verbatim mobitel kabel [1x muški konektor USB-C® - 1x muški konektor USB-C®] 1.2 m USB-C® s magnetnim priključkom
- Kataloški br:
- 3411954 - 62
- Oznaka:
- 31856
- EAN:
- 23942318569
- Kataloški br:
- 3411954 - 62
- Oznaka:
- 31856
- EAN:
- 23942318569
Verbatim mobitel kabel [1x muški konektor USB-C® - 1x muški konektor USB-C®] 1.2 m USB-C® s magnetnim priključkom
50.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
50.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snažan: Podržava brzo punjenje do 100 W i prijenos podataka od 480 Mbps
- Svestrana kompatibilnost: Savršeno za USB-C uređaje – od prijenosnih računala do pametnih telefona
- Magnetski dizajn: Ostaje smotan i ne zapetljava kablove
- Robusna konstrukcija: Pleteni vanjski materijal i ojačana bakrena jezgra za maksimalnu izdržljivost
- Podržava PD 3.0 i QC 3.0: Kompatibilno s najnovijim protokolima punjenja
- Kompaktan i mobilan: Savršen za u pokretu ili na putovanjima
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mobitel kabel |
| Boja | plava boja |
| dim. | |
| Priključak | USB-C® |
| Priključak A | muški konektor USB-C® |
| Priključak B | muški konektor USB-C® |
| Priključak A broj | 1 x |
| Priključak B broj | 1 x |
| Izvedba | 100 W |
| Težina | 0.044 kg |
| Posebne značajke | s magnetnim priključkom |
| Primjena kabela | mobitel |
| Izvedba | kabel |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Vrsta priključka | ravan |
Opis
Opis
Maksimalna snaga i brzina
Iskusite brzo punjenje i brzi prijenos podataka s Verbatimovim magnetskim kabelom za Sync & Charge. S napajanjem do 100 W i brzinom prijenosa podataka od 480 Mbps, ovaj kabel je savršen za snažne uređaje poput prijenosnih računala, visokoučinkovitih gadgeta, pametnih telefona i tableta - tako da su vaši uređaji uvijek spremni za upotrebu.
Naručite bez nereda s kabelima – zahvaljujući magnetskom dizajnu
Pametni magnetski dizajn održava vaš radni prostor urednim, a kabel vam je uvijek lako dostupan. Bilo za stolom ili u pokretu, spiralna struktura osigurava da kabel ostane kompaktan i da se ne zapetlja. Praktični pratitelj za vašu tehničku opremu.
Izdržljiv i robustan
Izrađen s ojačanom bakrenom jezgrom i izdržljivim pletenim vanjskim plaštom, ovaj kabel može podnijeti najveća opterećenja. Testiran je na više od 30 000 savijanja i nudi vam savršenu ravnotežu fleksibilnosti i stabilnosti – za pouzdane performanse tijekom vremena.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Verbatimov magnetski kabel za sinkronizaciju i punjenje USB-C® na USB-C® 100 W
- Kratke upute
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)