Vezica za kabele 100 mm crne boje, UV-stabilna TRU Components 1592857 TC-CVR100BK203 1 kom.
Main product image
1/2
Varijante
Izdvojeno & Detalji
  • Crna
  • ATT.FX.CABLE_TIES_LENGTH 100 mm
  • Vezice
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Bez halogena
Da
Boja proizvođača
crna
Duljina kabelske vezice
100 mm
Maks. snop Ø
22 mm
Maksimalna temperatura
+85 °C
Materijal
Poliamid 6.6
Minimalna snaga zadržavanja
80N
Minimalna temperatura
-40 °C
Ozubljenje
Iznutra
Proizvođački dio br.
Sadržaj
100 kom.
Širina kabelske vezice
2,50 mm
Specifičnosti kabelske vezice
UV stabilizirano
Sukladno RoHS
Da
Tip
TC-CVR100BK203
Vrsta proizvoda
kabelske veze
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke