Victron Energy inverter MultiPlus C 12/1600/70-16 800 W - 230 V
- Kataloški br:
- 3454143 - 62
- Oznaka:
- CMP122160000
- EAN:
- 8719076065081
- Kataloški br:
- 3454143 - 62
- Oznaka:
- CMP122160000
- EAN:
- 8719076065081
Victron Energy inverter MultiPlus C 12/1600/70-16 800 W - 230 V
3,060.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,060.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Besprijekorno napajanje – izmjenična struja čak i u slučaju nestanka struje
- Drugi izlaz za potrošače koji ne prazne baterije (npr. bojler)
- Neograničena snaga paralelnim spajanjem – do 25 kW/30 kVA ako je potrebno
- PowerControl i PowerAssist – Optimizira korištenje generatora i napajanja s obale
- Kompatibilnost sa solarnom energijom – Za mrežno povezane i neovisne sustave
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Ulazni napon | 9,5 V - 17 V istosmjerne struje |
| Vrsta proizvoda | inverter |
| Izlazni napon | 230 V |
| Snaga | 800 W |
| Težina | 5.5 kg |
| Tip hlađenja | ventilator |
| Širina | 214 mm |
| Visina | 375 mm |
| Dubina | 110 mm |
| Tip | MultiPlus C 12/1600/70-16 |
Opis
Opis
Victron MultiPlus C 12/1200/50-16 – Snažan inverter/punjač za pouzdano napajanje
Victron MultiPlus C 12/1200/50-16 nudi pouzdanu kombinaciju invertera i punjača za besprijekoran rad tijekom nestanka struje u mreži i fluktuirajućih napona s obale ili generatora. S besprijekornim prebacivanjem za manje od 20 milisekundi i drugim izlazom za kritična opterećenja, idealno je rješenje za vozila, plovila i sustave izvan mreže.
Glavne značajke:
• Besprijekorno napajanje – izmjenična struja čak i u slučaju nestanka struje
• Drugi izlaz za potrošače koji ne prazne baterije (npr. bojler)
• Neograničena snaga paralelnim spajanjem – do 25 kW/30 kVA ako je potrebno
• PowerControl i PowerAssist – Optimizira korištenje generatora i napajanja s obale
• Kompatibilnost sa solarnom energijom – Za mrežno povezane i neovisne sustave
Jednostavno konfiguriranje i upravljanje putem DIP prekidača, VE.Bus Quick Configure softvera ili daljinskog upravljača s Bluetooth Smart.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.