Victron Energy SuperPack solarni akumulator LiFePO 4 12.8 V 20 Ah kom.
- Kataloški br:
- 2497222 - 62
- Oznaka:
- BAT512020705
- EAN:
- 8719076047537
- Kataloški br:
- 2497222 - 62
- Oznaka:
- BAT512020705
- EAN:
- 8719076047537
Victron Energy SuperPack solarni akumulator LiFePO 4 12.8 V 20 Ah kom.
805.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
805.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | solarni akumulator |
| Tehnologija | LiFePO 4 |
| dim. | (Š x V x D) 181 x 167 x 77 mm |
| Napon | 12.8 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 20 Ah |
| Širina | 181 mm |
| Visina | 167 mm |
| Dubina | 77 mm |
| Težina | 3.5 kg |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | SuperPack |
| Ponovno punjenje | da |
| Integrirani zaštitni krug | da |
| Priključak | M5 vijčani priključak |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)