Viewsonic Beamer LSC601WU-ST Laser 6000 ANSI lumena 1920 x 1200 WUXGA s daljinskim upravljačem, funkcija zumiranja, ugra
- Kataloški br:
- 3308119 - 62
- Oznaka:
- VS20185
- EAN:
- 766907029291
- Kataloški br:
- 3308119 - 62
- Oznaka:
- VS20185
- EAN:
- 766907029291
Viewsonic Beamer LSC601WU-ST Laser 6000 ANSI lumena 1920 x 1200 WUXGA s daljinskim upravljačem, funkcija zumiranja, ugra
13,445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13,445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ANSI-lumen: 6000 ANSI lumena
- Projektor - rezolucija: 1920 x 1200 WUXGA
- s daljinskim upravljačem, funkcija zumiranja, ugrađeni zvučnik
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Beamer |
| Tehnologija | Laser |
| Područje primjene | uredski projektor školski projektor |
| Standardna rezolucija | 1920 x 1200 WUXGA |
| Video načini | 480i 480p 576i 576p 720p 1080i 1080p 2160p |
| ANSI-lumen | 6000 ANSI lumena |
| Digitalni zoom | 4 x |
| Određene značajke projektora | s daljinskim upravljačem funkcija zumiranja ugrađeni zvučnik |
| Trajnost svjetiljke ECO | 30000 h |
| Vijek trajanja rasvjetnog tijela | 20000 h |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Priključci | HDMI vga USB tip a USB tip b rs232 RJ45 3,5 mm klinken (audio) |
| Maks. projekcijski razmak | 12.32 m |
| Radna buka ECO | 27 dB |
| Maks. radna buka | 37 dB |
| dim. | (Š x V x D) 405 x 164 x 404 mm |
| Širina | 405 mm |
| Visina | 164 mm |
| Dubina | 404 mm |
| Težina | 8.1 kg |
| Boja | bijela |
| Potrošnja struje u pogonu | 360 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Pogonski napon (detalji) | 100 - 240 (prikaz, stručni). V |
| Rezolucija | 1920 x 1200 WUXGA |
Opis
Opis
LSC601WU-ST tvrtke ViewSonic je napredni WUXGA instalacijski projektor sa 6000 ANSI lumena. Koristi tehnologiju laserskog fosfora treće generacije i nudi visoku i stalnu svjetlinu za pouzdan životni vijek izvora svjetlosti od 30.000 sati*. Pomak objektiva, optički zoom od 1,6x, projekcija od 360° i portretni način rada osiguravaju visoku fleksibilnost u realizaciji vaših kreativnih instalacija, posebno idealnih za dvorane, sobe za sastanke i reklamne izložbe. Tome je pridodana kompaktna veličina i integrirani HDBaseT, što omogućuje veliku fleksibilnost.
Svijetle slike za velika mjesta
S 6000 ANSI lumena, projektor osigurava jasne i živopisne slike, čak i u teškim uvjetima osvjetljenja, što ga čini idealnim za velike prostore kao što su sobe za sastanke, dvorane za predavanja, galerije ili sobe za simulacije.
Ultra veliki zaslon s nižom cijenom po inču
Ovaj je projektor jednostavan za instalaciju i projicira slike veličine do 300" što ga čini znatno isplativijim po inču u usporedbi s drugim komercijalnim zaslonima.
Iskustvo sastanka nove generacije
Projektor podržava omjer širine i visine slike 16:10, posebno dizajniran za Microsoft Teams Rooms (MTR) način rada u prvom redu. Ovaj format širokog zaslona poboljšava iskustvo sastanka istovremeno prikazujući prezentaciju, okvir za razgovor, obavijesti o rukama i video feedove sudionika. To stvara privlačnu i zajedničku atmosferu.
Dobijte savršeno oblikovane slike bez napora
Ovaj se projektor može lako prilagoditi bez mijenjanja lokacije zahvaljujući gumbima za podešavanje leća bez alata, 1,6x optičkom zoomu, H/V korekciji trapezoidnog iskrivljenja i podešavanju u 4 kuta, što mu omogućuje fleksibilnu prilagodbu svakom okruženju.
Svijetao, kompaktan, izdržljiv
Projektor koristi naprednu tehnologiju laserskog fosfora 3. generacije. Generacija koja povećava svjetlinu za 20% i nudi bolji izlaz svjetla. 32% je kompaktniji i lakši za pristup od prethodnog modela. Izvor svjetla bez lampe omogućuje trenutačno uključivanje/isključivanje i traje do 30 000 sati bez održavanja, osiguravajući postojanu kvalitetu slike čak i tijekom dugih razdoblja korištenja.
Centralizirana kontrola za učinkovito upravljanje
Kompatibilan sa sustavima Crestron, PJ Link, ATEN i Extron, LSC601WU-ST omogućuje centralizirano upravljanje uređajima za bolju operativnu učinkovitost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Svijetle slike za velika mjesta
S 6000 ANSI lumena, projektor osigurava jasne i živopisne slike, čak i u teškim uvjetima osvjetljenja, što ga čini idealnim za velike prostore kao što su sobe za sastanke, dvorane za predavanja, galerije ili sobe za simulacije.
Ultra veliki zaslon s nižom cijenom po inču
Ovaj je projektor jednostavan za instalaciju i projicira slike veličine do 300" što ga čini znatno isplativijim po inču u usporedbi s drugim komercijalnim zaslonima.
Iskustvo sastanka nove generacije
Projektor podržava omjer širine i visine slike 16:10, posebno dizajniran za Microsoft Teams Rooms (MTR) način rada u prvom redu. Ovaj format širokog zaslona poboljšava iskustvo sastanka istovremeno prikazujući prezentaciju, okvir za razgovor, obavijesti o rukama i video feedove sudionika. To stvara privlačnu i zajedničku atmosferu.
Dobijte savršeno oblikovane slike bez napora
Ovaj se projektor može lako prilagoditi bez mijenjanja lokacije zahvaljujući gumbima za podešavanje leća bez alata, 1,6x optičkom zoomu, H/V korekciji trapezoidnog iskrivljenja i podešavanju u 4 kuta, što mu omogućuje fleksibilnu prilagodbu svakom okruženju.
Svijetao, kompaktan, izdržljiv
Projektor koristi naprednu tehnologiju laserskog fosfora 3. generacije. Generacija koja povećava svjetlinu za 20% i nudi bolji izlaz svjetla. 32% je kompaktniji i lakši za pristup od prethodnog modela. Izvor svjetla bez lampe omogućuje trenutačno uključivanje/isključivanje i traje do 30 000 sati bez održavanja, osiguravajući postojanu kvalitetu slike čak i tijekom dugih razdoblja korištenja.
Centralizirana kontrola za učinkovito upravljanje
Kompatibilan sa sustavima Crestron, PJ Link, ATEN i Extron, LSC601WU-ST omogućuje centralizirano upravljanje uređajima za bolju operativnu učinkovitost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 3. generacija laserske fosforne tehnologije Generacija s vijekom trajanja do 30.000 sati
- Napredna 3LCD tehnologija
- Iskustvo WUXGA vizualizacije sa zaslonom do 130 inča
- 6000 ANSI lumena za svijetle slike u svakom okruženju
- Visok izvorni omjer kontrasta zahvaljujući 3x 0,64" čipovima
- Fleksibilnost instalacije s H/V-Keystone
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)