Viewsonic Beamer M1E Max LED 200 ANSI lumena radi na baterije, akumulator, autofokus, ugrađeni zvučnik, WLAN, USB tip A,
- Kataloški br:
- 3521921 - 62
- Oznaka:
- VS20126
- EAN:
- 766907034547
- Kataloški br:
- 3521921 - 62
- Oznaka:
- VS20126
- EAN:
- 766907034547
Viewsonic Beamer M1E Max LED 200 ANSI lumena radi na baterije, akumulator, autofokus, ugrađeni zvučnik, WLAN, USB tip A,
1,945.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,945.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ANSI-lumen: 200 ANSI lumena
- Dinamički kontrast: 120000 : 1
- radi na baterije, akumulator, autofokus, ugrađeni zvučnik, WLAN, USB tip A, Full HD
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Beamer |
| Tehnologija | LED |
| Standardna rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Video načini | 1080p |
| ANSI-lumen | 200 ANSI lumena |
| Dinamički kontrast | 120000 : 1 |
| Određene značajke projektora | radi na baterije, akumulator autofokus ugrađeni zvučnik WLAN USB tip A Full HD |
| Vijek trajanja rasvjetnog tijela | 30000 h |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Priključci | HDMI USB tip c USB tip a bežični lan 3,5 mm klinken (audio) |
| Maks. projekcijski razmak | 3.98 m |
| Dijagonala slike | 3.81 m |
| Radna buka ECO | 25 dB |
| Maks. radna buka | 26 |
| dim. | (Š x V x D) 166 x 54 x 138 mm |
| Širina | 166 mm |
| Visina | 54 mm |
| Dubina | 138 mm |
| Težina | 0.8 kg |
| Potrošnja struje u pogonu | 35 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Pogonski napon (detalji) | Ulaz: 100~240V AC Izlaz: 19 VDC / 3,42 A |
Opis
Opis
M1E MAX koristi LED tehnologiju za pružanje audiovizualnih performansi nalik onima u kinu u kompaktnom dizajnu. Nudi 125% pokrivenosti Rec.709 prostora boja sa svjetlinom od 360 LED lumena. Projektor M1E MAX nudi 100-inčni 480p zaslon, uz dva snažna Harman Kardon zvučnika za impresivno kućno kino iskustvo. Automatska funkcija H/V-Keystone nudi trenutno uživanje u kinu. Njegov elegantan i minimalistički dizajn kombinira oblik i funkciju, omogućujući šire kutove projekcije i projekciju na strop bez potrebe za dodatnim stalkom. Uživajte u svojim omiljenim filmovima s lakoćom zahvaljujući svestranim mogućnostima povezivanja poput ugrađenog Wi-Fi-ja za bežično zrcaljenje zaslona i USB-C priključka za izravan prikaz sadržaja s vaših mobilnih uređaja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Projektor M1E MAX 1x
- Napajanje + kabel za napajanje
- USB-C kabel
- Daljinsko upravljanje
- Kratka uputstva
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)