Visaton DK 97 EB - 8 Ohm zvučnik s tlačnom komorom crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3594907 - 62
- Oznaka:
- 50212
- EAN:
- 4007540502120
- Kataloški br:
- 3594907 - 62
- Oznaka:
- 50212
- EAN:
- 4007540502120
Visaton DK 97 EB - 8 Ohm zvučnik s tlačnom komorom crna 1 kom.
405.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
405.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ugrađeni kompresorski zvučnik s hornom u vodootpornom dizajnu s impedancijom od 8 oma. Visoka IP zaštita, visoka razina zvučnog tlaka, dobra razumljivost govora, kompaktan dizajn
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zvučnik s tlačnom komorom |
| Rukovanje sa napajanjem RMS | 6 W |
| Impedancija | 8 Ω |
| Jačina zvuka (dB) | 93 |
| Vrsta zaštite | IP65/67 |
| Područje frekvencije | 460 Hz |
| Boja | crna |
| Težina | 350 g |
Opis
Opis
Ugrađeni kompresorski zvučnik s hornom u vodootpornom dizajnu s impedancijom od 8 oma. Visoka IP zaštita, visoki zvučni tlak, dobra razumljivost govora, kompaktan dizajn. Zvučnik zadovoljava sve važne standarde iz željezničkog sektora, kao što su EN50155, EN45545 ili EN61373. To uključuje standarde temperature i vlažnosti, IP67, ispitivanja vibracija i udara te ispitivanja požara.
Primjene:
Ozvučenje za tvorničke hale, željezničke stanice itd.
Vanjski zvučni sustavi na vozilima
Upotreba u alarmnim sustavima
Instalacija moguća sprijeda i straga
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Primjene:
Ozvučenje za tvorničke hale, željezničke stanice itd.
Vanjski zvučni sustavi na vozilima
Upotreba u alarmnim sustavima
Instalacija moguća sprijeda i straga
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.