Visaton LS-BAUS. ARIA LIGHT kućište za sastavljanje
- Kataloški br:
- 3594910 - 62
- Oznaka:
- 5954
- EAN:
- 4007540059549
- Kataloški br:
- 3594910 - 62
- Oznaka:
- 5954
- EAN:
- 4007540059549
Visaton LS-BAUS. ARIA LIGHT kućište za sastavljanje
595.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
595.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 30 W 1.0 kanala
- 65 - 30000 Hz 8 oma
- Plava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Rukovanje sa napajanjem RMS | 30 W |
| Izdržljivost (maks.) | 50 W |
| Impedancija | 8 oma |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | plava boja |
| Izvedba | polica za knjige |
| Glazbena snaga (maks.) | 30 W |
| Vrsta proizvoda | kućište za sastavljanje |
| 2500 Hz | |
| Prečnik niskotonskog zvučnika | 10 cm |
| Tviter | da |
| Prečnik visokotonskog zvučnika | 2 cm |
| 50 W | |
| Magnetski zaštićen | ne |
| 10.2 cm (4") | |
| Odvojivi zaštitni poklopac | ne |
| Dimenzije pakovanja | 160 x 160 x 270 mm |
| Opseg frekvencija | 65 - 30000 Hz |
| Prekidač za uključivanje/isključivanje | ne |
| N |
Opis
Opis
ARIA LIGHT je mali dvosmjerni zvučnik za police s W 100 S 8 Ohm wooferom i G 20 SC 8 Ohm tweeterom. U malim prostorijama i kada se postavi na police, već ima znatnu niskofrekventnu osnovu, tako da subwoofer nije apsolutno potreban. Međutim, dobar aktivni subwoofer može postići bogatstvo zvuka puno većih hi-fi zvučnika.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.