Visaton LS-BAUS. NANO SAT MK II kućište za sastavljanje
- Kataloški br:
- 3594911 - 62
- Oznaka:
- 5980
- EAN:
- 4007540059808
- Kataloški br:
- 3594911 - 62
- Oznaka:
- 5980
- EAN:
- 4007540059808
Visaton LS-BAUS. NANO SAT MK II kućište za sastavljanje
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 60 W 1.0 kanala
- 150 - 22000 Hz 8 oma
- Plava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | plava boja |
| Izvedba | polica za knjige |
| Glazbena snaga (maks.) | 60 W |
| Pogodno za | F 8 SC/SC 5 |
| Vrsta proizvoda | kućište za sastavljanje |
| 4000 Hz | |
| Prečnik niskotonskog zvučnika | 8 cm |
| Tviter | da |
| Prečnik visokotonskog zvučnika | 1.3 cm |
| 90 W | |
| Magnetski zaštićen | da |
| 8.38 cm (3.3") | |
| Odvojivi zaštitni poklopac | ne |
| Dimenzije pakovanja | 86 x 105 x 180 mm |
| Opseg frekvencija | 150 - 22000 Hz |
| Prekidač za uključivanje/isključivanje | ne |
| N |
Opis
Opis
Minijaturno zvučno čudo NANO je redizajnirano. U ovoj verziji, stražnji visokotonac je izostavljen, a skretnica je prilagođena u skladu s tim. To je poboljšalo prirodnost reprodukcije glasa. Nadalje, NANO se sada ponaša mnogo manje kritično kada se promijeni njegova postavka, posebno udaljenost od zida. Sada se lako može integrirati, na primjer, u usku policu za knjige.
Kombiniranjem NANO SAT MK II s NANO SUB-om dobiva se sustav apsolutno prilagođen dnevnoj sobi koji se sastoji od sićušnih satelita i kompaktnog subwoofera koji zvuči gotovo kao puno veći samostojeći zvučnik bez ikakvih kompromisa.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Kombiniranjem NANO SAT MK II s NANO SUB-om dobiva se sustav apsolutno prilagođen dnevnoj sobi koji se sastoji od sićušnih satelita i kompaktnog subwoofera koji zvuči gotovo kao puno veći samostojeći zvučnik bez ikakvih kompromisa.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.