Visaton LS-BAUS.PACTO kućište za sastavljanje
- Kataloški br:
- 3594909 - 62
- Oznaka:
- 5877
- EAN:
- 4007540058771
- Kataloški br:
- 3594909 - 62
- Oznaka:
- 5877
- EAN:
- 4007540058771
Visaton LS-BAUS.PACTO kućište za sastavljanje
460.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
460.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 60 W 2-smjerni 1.0 kanali
- Broj pogona: 2 42 - 20000 Hz 8 Ohm
- Crna, bakrena, siva
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Rukovanje sa napajanjem RMS | 60 W |
| Impedancija | 8 oma |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 210 mm |
| Visina | 300 mm |
| Dubina | 250 mm |
| Bluetooth® | ne |
| Glazbena snaga (maks.) | 60 W |
| Način prijenosa | žičani |
| Vrsta proizvoda | kućište za sastavljanje |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| 250 Hz | |
| 90 W | |
| Vufer | da |
| Dužina kabla | 1 m |
| Opseg frekvencija | 42 - 20000 Hz |
| da | |
| Broj drajvera | 2 |
| 1 |
Opis
Opis
U početku se postavljalo pitanje je li moguće razviti zvučnik za policu koji bi mogao ponuditi voluminozan zvuk i reproducirati najniže frekvencije čak i bez subwoofera.
Rezultat je bio PACTO, zvučnik za policu izgrađen kao takozvani FAST sustav (tehnologija punog raspona i subwoofera) u neupadljivom bass reflex kućištu. W 130 X - 2 x 4 Ohm omogućuje izuzetno nisku graničnu frekvenciju od 42 Hz, a FR 58 - 8 Ohm podržava je u srednjem i visokom rasponu. Dva drajvera su odvojena na 250 Hz jednostavnom serijskom skretnicom sa samo tri komponente. To znači da je samo jedan zvučnik odgovoran za vrlo važan vokalni raspon, što zvučnu sliku čini izuzetno preciznom.
Dvoslojna pregrada može se obojiti u kontrast s ostatkom kućišta, što omogućuje veću slobodu dizajna pri konstrukciji kućišta.
Zahvaljujući prednjem bass reflex priključku, relativno mali zvučnik može se diskretno postaviti na policu i i dalje ispunjavati vašu dnevnu sobu bogatim i punim zvukom. Zbog toga je PACTO naš prvi kompaktni zvučnik za policu koji od srca možemo preporučiti svima bez potrebe za subwooferom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Rezultat je bio PACTO, zvučnik za policu izgrađen kao takozvani FAST sustav (tehnologija punog raspona i subwoofera) u neupadljivom bass reflex kućištu. W 130 X - 2 x 4 Ohm omogućuje izuzetno nisku graničnu frekvenciju od 42 Hz, a FR 58 - 8 Ohm podržava je u srednjem i visokom rasponu. Dva drajvera su odvojena na 250 Hz jednostavnom serijskom skretnicom sa samo tri komponente. To znači da je samo jedan zvučnik odgovoran za vrlo važan vokalni raspon, što zvučnu sliku čini izuzetno preciznom.
Dvoslojna pregrada može se obojiti u kontrast s ostatkom kućišta, što omogućuje veću slobodu dizajna pri konstrukciji kućišta.
Zahvaljujući prednjem bass reflex priključku, relativno mali zvučnik može se diskretno postaviti na policu i i dalje ispunjavati vašu dnevnu sobu bogatim i punim zvukom. Zbog toga je PACTO naš prvi kompaktni zvučnik za policu koji od srca možemo preporučiti svima bez potrebe za subwooferom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.