Visaton W 100 C - 8 Ohm niskotonac 30 W 8 Ω
- Kataloški br:
- 3594906 - 62
- Oznaka:
- 9018
- EAN:
- 4007540090184
- Kataloški br:
- 3594906 - 62
- Oznaka:
- 9018
- EAN:
- 4007540090184
Visaton W 100 C - 8 Ohm niskotonac 30 W 8 Ω
125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktan i snažan woofer za snažnu reprodukciju basa čak i u malim kućištima subwoofera
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | niskotonac |
| Rukovanje sa napajanjem RMS | 30 W |
| Frekvencija (min.) | 65 Hz |
| Frekvencija (maks.) | 11000 Hz |
| Impedancija | 8 Ω |
| Zvučni tlak | 84 dB |
| Težina | 820 g |
| Boja | crna |
| Područje frekvencije | 65 Hz - 11000 Hz |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.