Vishay M43P200KB40 M43P200KB40 vijčani trimer 15-stupanjski linearno 0.75 W 20 Ω 5400 ° 1 St.
- Kataloški br:
- 425028 - 62
- Oznaka:
- M43P200KB40
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 425028 - 62
- Oznaka:
- M43P200KB40
- EAN:
- 2.05E+12
Vishay M43P200KB40 M43P200KB40 vijčani trimer 15-stupanjski linearno 0.75 W 20 Ω 5400 ° 1 St.
4.30 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
4.30 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke potenciometra | 15-stupanjski |
| Otpor | 20 Ω |
| Potek upornosti | linearno |
| Opterećenje | 0.75 W |
| Rotacijski kut (mehanički) | 5400 ° |
| Priključak | otisak |
| Vrsta aktiviranja | sa strane |
| Min. temperatura | -55 °C |
| Maks. temperatura | +125 °C |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Širina | 19 mm |
| Visina | 6.3 mm |
| dim. | (Š x V x D) 19 x 6.3 x 4.83 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | M43P200KB40 |
| RoHS-konforno | Da |
| Dubina | 4.83 mm |
| Vrsta proizvoda | vijčani trimer |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
Nije u isporuciKomentar
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)