VitrOhm CRF250JT-73-8R2YY 8.2 Ω THT 2.3 W 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- Kataloški br:
1.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.10 KM
Tehničke specifikacije
| Izvedba | THT |
| Otpor | 8.2 Ω |
| Opterećenje | 2.3 W |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 14.5 mm |