VitrOhm CRS300JT-73-R39AA žičani otpor 0.39 Ω aksijalno ožičen 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3466107 - 62
- Oznaka:
- CRS300JT-73-R39AA
- Kataloški br:
- 3466107 - 62
- Oznaka:
- CRS300JT-73-R39AA
VitrOhm CRS300JT-73-R39AA žičani otpor 0.39 Ω aksijalno ožičen 5 % 1 kom.
0.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | žičani otpor |
| Izvedba | aksijalno ožičen |
| Otpor | 0.39 Ω |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 12.6 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | CRS300JT-73-R39AA |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 350 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
Opis
Opis
Žičani otpornici 2,7 W 5% 0613
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Žičani otpornik
- namotan na keramičko tijelo
- obojeno tijelo otpornika
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.