VitrOhm KHS10AKB-AX-22KAA snažan otpor 22 kΩ THT 10 W 10 % 1 kom. Bulk
- Kataloški br:
- 3357438 - 62
- Kataloški br:
- 3357438 - 62
VitrOhm KHS10AKB-AX-22KAA snažan otpor 22 kΩ THT 10 W 10 % 1 kom. Bulk
3.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bulk |
| Vrsta proizvoda | snažan otpor |
| Izvedba | THT |
| Otpor | 22 kΩ |
| Opterećenje | 10 W |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Koeficijent temperature | 0 ppm/°C |
| Dužina | 38 mm |
| Širina | 9 mm |
| Visina | 9 mm |
| Maks. temperatura | +350 °C |
| Min. temperatura | -55 °C |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 38 x 9 x 9 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | KHS10AKB-AX-22KAA |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.