VitrOhm KHS11AKB-AX-R15AA snažan otpor 0.15 Ω aksijalno ožičen 10 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464090 - 62
- Oznaka:
- KHS11AKB-AX-R15AA
- Kataloški br:
- 3464090 - 62
- Oznaka:
- KHS11AKB-AX-R15AA
VitrOhm KHS11AKB-AX-R15AA snažan otpor 0.15 Ω aksijalno ožičen 10 % 1 kom.
2.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | snažan otpor |
| Izvedba | aksijalno ožičen |
| Otpor | 0.15 Ω |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Koeficijent temperature | 400 ±ppm/°C |
| Dužina | 50.0 mm |
| Širina | 9.0 mm |
| Visina | 9.0 mm |
| Izolacijski otpor | 10 4 MΩ |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 50.0 x 9.0 x 9.0 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | KHS11AKB-AX-R15AA |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 350 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | Primjenjivo CECC 40202-001, -005 |
Opis
Opis
Vitrohm keramički otpornici velike snage 1
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Žičani otpornik visokog opterećenja
- Kućište izrađeno od keramičke cijevi zapečaćene cementom
- Namotavanje na tijelo od stakloplastike sa posebnim direktnim kontaktom, otporno na temperaturu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.