VitrOhm KHS500KB-AX-R12AA snažan otpor 0.12 Ω aksijalno ožičen 10 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3466109 - 62
- Oznaka:
- KHS500KB-AX-R12AA
- Kataloški br:
- 3466109 - 62
- Oznaka:
- KHS500KB-AX-R12AA
VitrOhm KHS500KB-AX-R12AA snažan otpor 0.12 Ω aksijalno ožičen 10 % 1 kom.
1.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | snažan otpor |
| Izvedba | aksijalno ožičen |
| Otpor | 0.12 Ω |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Koeficijent temperature | 400 ±ppm/°C |
| Dužina | 25.0 mm |
| Širina | 6.4 mm |
| Visina | 6.4 mm |
| Izolacijski otpor | 10 4 MΩ |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 25.0 x 6.4 x 6.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | KHS500KB-AX-R12AA |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 350 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | Primjenjivo CECC 40202-001, -005 |
Opis
Opis
Žičani otpornici visokog opterećenja 5W 10%
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Žičani otpornik visokog opterećenja
- Kućište izrađeno od keramičke cijevi zapečaćene cementom
- Namotavanje na tijelo od stakloplastike sa posebnim direktnim kontaktom, otporno na temperaturu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.