VitrOhm POS100JT-52-120RAA POS100JT-52-120RAA metalnoslojni otpor 120 Ω THT 0207 1 W 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3359375 - 62
- Kataloški br:
- 3359375 - 62
VitrOhm POS100JT-52-120RAA POS100JT-52-120RAA metalnoslojni otpor 120 Ω THT 0207 1 W 5 % 1 kom.
0.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalnoslojni otpor |
| Izvedba | THT |
| Izvedba | 0207 |
| Otpor | 120 Ω |
| Opterećenje | 1 W |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 6.3 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | POS100JT-52-120RAA |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.