VitrOhm POS200JT-73-22RAA POS200JT-73-22RAA metalnoslojni otpor 22 Ω THT 414 2 W 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3359206 - 62
- Kataloški br:
- 3359206 - 62
VitrOhm POS200JT-73-22RAA POS200JT-73-22RAA metalnoslojni otpor 22 Ω THT 414 2 W 5 % 1 kom.
0.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalnoslojni otpor |
| Izvedba | THT |
| Izvedba | 414 |
| Otpor | 22 Ω |
| Opterećenje | 2 W |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 11.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | POS200JT-73-22RAA |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.