VitrOhm POS200JT-73-82KAA POS200JT-73-82KAA metalnoslojni otpor 82 kΩ THT 414 2 W 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- Kataloški br:
0.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.40 KM
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalnoslojni otpor |
| Izvedba | THT |
| Izvedba | 414 |
| Otpor | 82 kΩ |
| Opterećenje | 2 W |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 11.5 mm |