VitrOhm ZCM207FKE07-680RAA ZCM207FKE07-680RAA precizni otpornik 680 Ω SMD 0207 1 W 1 % 1 kom.
- Kataloški br:
- Kataloški br:
0.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.40 KM
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | precizni otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 0207 |
| Otpor | 680 Ω |
| Opterećenje | 1 W |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Dužina | 5.8 mm |