VOLTCRAFT DSP-3008 F laboratorijsko napajanje, podesivo 0 - 30 V 0 - 8 A 120 W USB bez ventilatora Broj izlaza 1 x
- Kataloški br:
- 3376589 - 62
- Oznaka:
- VC-16882945
- EAN:
- 4064161473055
- Kataloški br:
- 3376589 - 62
- Oznaka:
- VC-16882945
- EAN:
- 4064161473055
VOLTCRAFT DSP-3008 F laboratorijsko napajanje, podesivo 0 - 30 V 0 - 8 A 120 W USB bez ventilatora Broj izlaza 1 x
550.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
550.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj izlaza 1 x
- 0 - 30 V / 0 - 8 A
- 120 W
- USB
- bez ventilatora
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | DSP-3008 F |
| Vrsta proizvoda | laboratorijsko napajanje, podesivo |
| Broj izlaza | 1 x |
| Snaga | 120 W |
| Sučelja | USB |
| Određene značajke | bez ventilatora |
| dim. | (D x Š x V) 226 x 142 x 82 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Ulazni napon | 100 V240 V |
| Težina | 1.8 kg |
| Izlazni napon (max.) | 30 V |
| Izlazni napon (min.) | 0 V |
| Izlazna struja maks. | 8 A |
| Izlazna struja (min.) | 0 A |
| Tip | istosmjerno laboratorijsko napajanje |
| Širina | 142 mm |
| Visina | 82 mm |
| Dužina | 226 mm |
| Udio izmjeničnog napona | Napon (Vp-p): ≤50 mVp-p Struja (rms): ≤20 mA |
| Maks. temperatura | 40 °C |
| Min. temperatura | 0 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Kompaktno, svestrano laboratorijsko napajanje
Lagan, praktičan i ugrađen u ekstra tanko kućište, laboratorijski napajalnik Voltcraft DSP-3008 F s konstantnom snagom od 120 W prikladan je za širok raspon primjena u sektorima testiranja i usluga, kao i u razvoju, obuci i hobi elektronici. Dostupan je 1 izlaz, vrijednosti opterećenja su podesive do maksimalno 30 V i 8 A.
Praktična evaluacija
Izmjerene vrijednosti se ispisuju u četiri skupine za parametre kratke memorije - brzo i jasno se prikazuju na lako čitljivom LC zaslonu. Za razmjenu podataka dostupno je USB sučelje s podrškom za SCPI.
Inteligentni sigurnosni sustavi
Kako bi se osigurao pouzdan rad, Voltcraft DSP-3008 F je zaštićen od prenapona, preopterećenja i pregrijavanja. Elektronika napajanja dodatno je učinkovito zaštićena konstantnim naponom (CV) i konstantnom strujom (CC).
Paket za dostavu s priborom
Laboratorijski adapter Voltcraft DSP-3008 F uključuje mrežni kabel, USB kabel, ispitni kabel (banana utikač na krokodilsku štipaljku), osigurač, upute za uporabu i sigurnosno-tehnički list.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Iznimno tanko kućište, prenosivo i jednostavno za korištenje
- Konstantna snaga od 120 W za višestruke primjene
- Zaštita od prenapona/preopterećenja/pregrijavanja
- Automatsko podešavanje izlaznog napona kada je uključeno
- Dizajn bez ventilatora: Ultra tih i smanjuje buku vibracija i potencijalni rizik od kvara konvencionalnih ventilatora
- Brzi izlaz kroz 4 grupe za parametre kratke memorije
- USB komunikacijsko sučelje uređaja, podržava SCPI
- Učinkovita zaštita elektronike konstantnim naponom (CV)/konstantnom strujom (CC)
- 8,9 cm (3,5 inča) LCD zaslon, 240 x 320 piksela
Opseg isporuke
- istosmjerno laboratorijsko napajanje
- Mrežni kabel
- USB kabel
- Sigurnosna kopija
- Ispitni kabel od banana utikača do krokodilske štipaljke
- Uputstva za korištenje
- Sigurnosno-tehnički list
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.