VOLTCRAFT UC-240W01 napajanje 240 W Fast Charge crna unutrašnje područje USB power delivery (USB-PD)
- Kataloški br:
- 3532473 - 62
- Oznaka:
- VC-17662365
- EAN:
- 4064161497051
- Kataloški br:
- 3532473 - 62
- Oznaka:
- VC-17662365
- EAN:
- 4064161497051
VOLTCRAFT UC-240W01 napajanje 240 W Fast Charge crna unutrašnje područje USB power delivery (USB-PD)
155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 240 W, punjač s 10 izlaza
- Prijenosan i praktično dizajniran
- Zaštićeno od kratkog spoja i preopterećenja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | napajanje |
| Snaga | 240 W |
| Ulazni napon | 100 – 240 V/50 - 60 Hz |
| Broj izlaza | 10 x |
| Izlazni napon | 5 V, 9 V, 12 V, 15 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 5 A |
| Izlazna struja maks. | 5 A |
| Tip | UC-240W01 |
| Pogodno za | iPhone iPad MacBook Mac Mini Nintendo Switch Notebook PS5 Smartphone Smartwatch AirPods |
| Određene značajke napajanja | USB power delivery (USB-PD) |
| dim. | (D x Š x V) 200 x 130 x 80 mm |
| Visina | 80 mm |
| Dužina | 200 mm |
| Širina | 130 mm |
| Težina | 595 g |
| Duljina kabela | 2 m |
| Boja | crna |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Tehnologija punjenja | Fast Charge |
Opis
Opis
Istovremeno punjenje do deset mobilnih uređaja
S Voltcraft Smart USB Power Station, uska grla u punjenju pametnih telefona, tableta, prijenosnih računala itd. su stvar prošlosti: Šest USB-C® priključaka i četiri USB-A priključka omogućuju istovremeno punjenje različitih generacija uređaja i proizvođača. I sve to iz samo jedne utičnice, što je posebno korisno za radna mjesta i domove. Zahvaljujući praktičnom dizajnu i praktičnoj veličini, Voltcraft Smart USB Power Station idealan je suputnik na putovanjima. 240 W osigurava dovoljno snage za do deset uređaja. Zaštita od kratkog spoja i preopterećenja osigurava siguran rad.
Punjač i kabel uključeni
Uz punjač, paket isporuke sadrži odgovarajuće napajanje s EU kabelom za napajanje, četiri USB-A na USB-C® kabela duljine 25 cm i korisnički priručnik.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 6x USB-C® priključaka i 4x USB-A priključka za istovremeno punjenje uređaja
- 240 W, punjač s 10 izlaza
- Prijenosan i praktično dizajniran
- Zaštićeno od kratkog spoja i preopterećenja"
Opseg isporuke
- Punjač
- EU kabel za napajanje s 2 m kabela
- 4 x 0,25 m USB-A na USB-C® kabela
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)