VOLTCRAFT UC-45W002 USB punjač 45 W 1x USB-A, 2x USB-C® Power Delivery crna unutrašnje područje GaN, USB power delivery
- Kataloški br:
- 3466185 - 62
- Oznaka:
- VC-17330925
- EAN:
- 4064161492018
- Kataloški br:
- 3466185 - 62
- Oznaka:
- VC-17330925
- EAN:
- 4064161492018
VOLTCRAFT UC-45W002 USB punjač 45 W 1x USB-A, 2x USB-C® Power Delivery crna unutrašnje područje GaN, USB power delivery
62.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
62.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga je
- Uvlačivi kabel i USB-C® priključak
- Brzi punjač s podrškom za PD3.0
- Maks. 45 W
- 2 x USB-C® 1 x USB-A
- Podržava brzo punjenje iPhonea 8 i novijih modela te prijenosnih računala
- iPad Mini (od 4. generacije) Generacija), iPad (od 8. generacije). generacije), iPad Air (od 3. generacije). generacije), iPad Pro (od 2. generacije). Generacija) i iPad Pro (4. generacija i noviji). Generacija).
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Snaga | 45 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Ulazni napon | 100 V240 V |
| Ulazni napon | 100 – 240 V/50 - 60 Hz |
| Broj izlaza | 3 x |
| Izlazi | 1x USB-A 2x USB-C® |
| Tip | UC-45W002 |
| Pogodno za | Universal |
| Određene značajke napajanja | GaN USB power delivery (USB-PD) brzi punjač |
| dim. | (D x Š x V) 92 x 47 x 47 mm |
| Visina | 47 mm |
| Dužina | 92 mm |
| Širina | 47 mm |
| Težina | 152 g |
| Boja | crna |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery |
Opis
Opis
Snaga susreće preciznost. Voltcraft GaN punjač od 45W je više od običnog punjača.
Zahvaljujući najsuvremenijoj GaN tehnologiji, brzo i učinkovito puni vaše uređaje do 45 W. Integrirani zaslon vam u svakom trenutku prikazuje status punjenja. Praktični, uvlačivi kabel održava stvari urednima i savršen je za pokrete. S 2 USB-C® i 1 USB-A priključkom možete istovremeno puniti sve svoje uređaje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zahvaljujući najsuvremenijoj GaN tehnologiji, brzo i učinkovito puni vaše uređaje do 45 W. Integrirani zaslon vam u svakom trenutku prikazuje status punjenja. Praktični, uvlačivi kabel održava stvari urednima i savršen je za pokrete. S 2 USB-C® i 1 USB-A priključkom možete istovremeno puniti sve svoje uređaje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Kompatibilni uređaji: iOS, Android i USB uređaji
- Ulaz: 100 - 240 V, 50/60 Hz, 1,0 A
- USB-C1 izlaz:
- 5,0 V/DC 3,0 A 15,0 W;
- 9,0 V/DC 3,0 A 27,0 W;
- 12,0 V/DC 3,0 A 36,0 W;
- 15,0 V/DC 3,0 A 45,0 W;
- 20,0 V/DC 2,25 A (maks. 45 W)
- PPS1: 3,3~11 V 4,05 A, PPS2: 3,3~20 V 2,25 A
- USB-C2 izlaz:
- 5,0 V/DC 3,0 A 15,0 W;
- 9,0 V/DC 3,0 A 27,0 W;
- 12,0 V/DC 3,0 A 36,0 W;
- 15,0 V/DC 3,0 A 45,0 W;
- 20,0 V/DC 2,25 A (maks. 45 W)
- USB-A izlaz:
- 5,0 V/DC 3,0 A 15,0 W;
- 9,0 V/DC 3,0 A 27,0 W;
- 12,0 V/DC 3,0 A 36,0 W
- USB-C®+USB-A izlaz:
- USB-C1+A: C1 (30W) 5V3A, 9V3A, 12V2.5A, 15V2A, 20V1.5A & A (15W) 5V3A, 9V1.67A
- USB-C2+USB-A: 5V3A
- USB-C1+ (USB-C2+A): 30 W + 5 V 3 A
- Maks. izlaz: 45,0 W
- Duljina uvlačivog USB-C® kabela: 65 cm
Opseg isporuke
- USB punjač
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)