VOLTCRAFT UC-4C1A240W01 USB punjač 240 W 4x USB-C®, 1x USB-A Power Delivery 3.0 crna GaN, USB power delivery (USB-PD), b
- Kataloški br:
- 3374356 - 62
- Oznaka:
- VC-16871780
- EAN:
- 4064161472294
- Kataloški br:
- 3374356 - 62
- Oznaka:
- VC-16871780
- EAN:
- 4064161472294
VOLTCRAFT UC-4C1A240W01 USB punjač 240 W 4x USB-C®, 1x USB-A Power Delivery 3.0 crna GaN, USB power delivery (USB-PD), b
250.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Funkcija brzog punjenja
- Maks. 240 W GaN tehnologija (nisko stvaranje topline)
- 4 x USB-C® 1 x USB-A
- Brzi izlazi za punjenje s odvojivim dugim kabelom za napajanje, podržavaju istovremeno punjenje više uređaja
- Podržava brzo punjenje iPhonea 8 i novijih modela
- Podržava prijenosna računala, Macbook Air i Pro i ostale USB-C uređaje
- Podržava iPad Mini (4. generacije) Generacija i noviji) i iPad (8. Generacija i noviji)
- Podržava iPad Air (3. generacije) generacija i noviji), iPad Pro (2. Generacija i noviji) i iPad Pro (4. Generacija i noviji)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Snaga | 240 W |
| Ulazi | sigurnosni utikač |
| Ulazni napon | 200 V240 V |
| Ulazni napon | 200 - 240 V/AC 50 - 60 Hz |
| Broj izlaza | 5 x |
| Izlazi | 4x USB-C® 1x USB-A |
| Tip | UC-4C1A240W01 |
| Pogodno za | iPhone iPad MacBook Smartphone Tablet Notebook AirPods |
| Pogodno za | Universal |
| Određene značajke napajanja | GaN USB power delivery (USB-PD) brzi punjač |
| dim. | (D x Š x V) 36.5 x 120 x 86.7 mm |
| Visina | 86.7 mm |
| Dužina | 36.5 mm |
| Širina | 120 mm |
| Težina | 525 g |
| Boja | crna |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery 3.0 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
VOLTCRAFT UC-4C1A240W01 USB stanica za punjenje: Maksimalne performanse, minimalno vrijeme čekanja
VOLTCRAFT UC-4C1A240W01 USB stanica za punjenje je vaše centralno rješenje za punjenje svih uređaja. S impresivnom ukupnom snagom od 240 W i opremljenom naprednom GaN tehnologijom, ova stanica ne samo da munjevito brzo puni vaše uređaje, već i ostaje ugodno hladna.
Zaboravite na nered punjača: S četiri USB-C® priključka i jednim USB-A priključkom možete bez napora istovremeno puniti više uređaja optimalnom brzinom. Dugi, odvojivi kabel za napajanje osigurava fleksibilno postavljanje.
Funkcija brzog punjenja za razne uređaje:
Pametni telefoni: Iskoristite brzo punjenje za iPhone 8 i novije modele.
Prijenosna računala: Jednostavno punjenje MacBook Aira, MacBooka Proa i drugih prijenosnih računala kompatibilnih s USB-C® priključkom.
Tableti: Podržava iPad Mini (4. generacije) Generacija i noviji), iPad (8. Generacija i noviji), iPad Air (3. generacija i noviji), iPad Pro (2. Generacija i noviji) i iPad Pro (4. generacija i noviji).
VOLTCRAFT UC-4C1A240W01 USB stanica za punjenje idealno je rješenje za sve koji traže učinkovitu, snažnu i svestranu opciju punjenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
VOLTCRAFT UC-4C1A240W01 USB stanica za punjenje je vaše centralno rješenje za punjenje svih uređaja. S impresivnom ukupnom snagom od 240 W i opremljenom naprednom GaN tehnologijom, ova stanica ne samo da munjevito brzo puni vaše uređaje, već i ostaje ugodno hladna.
Zaboravite na nered punjača: S četiri USB-C® priključka i jednim USB-A priključkom možete bez napora istovremeno puniti više uređaja optimalnom brzinom. Dugi, odvojivi kabel za napajanje osigurava fleksibilno postavljanje.
Funkcija brzog punjenja za razne uređaje:
Pametni telefoni: Iskoristite brzo punjenje za iPhone 8 i novije modele.
Prijenosna računala: Jednostavno punjenje MacBook Aira, MacBooka Proa i drugih prijenosnih računala kompatibilnih s USB-C® priključkom.
Tableti: Podržava iPad Mini (4. generacije) Generacija i noviji), iPad (8. Generacija i noviji), iPad Air (3. generacija i noviji), iPad Pro (2. Generacija i noviji) i iPad Pro (4. generacija i noviji).
VOLTCRAFT UC-4C1A240W01 USB stanica za punjenje idealno je rješenje za sve koji traže učinkovitu, snažnu i svestranu opciju punjenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Odvojivi kabel za napajanje duljine 2 m i utikačem s uzemljenjem
- PD GaN punjač
- Ulaz: 200 - 240 V, ~50/60 Hz, 2,5 A maks.
- Pametni punjač od 240 W, LED zaslon
- USB-C1 izlaz: 5 - 20 V/5 A, 5,0 V/3,0 A, 9,0 V/3,0 A, 12,0 V/3,0 A, 15,0 V/3,0 A, 20,0 V/5 A, 28,0 V/5,0 A; (140 W)
- USB-C2 izlaz: 3,3 - 21,0 V/5,0 A; 5,0 V/3,0 A, 9,0 V/3,0 A, 12,0 V/3 A, 15,0 V/3,0 A, 20,0 V/5,0 A; (100 W)
- USB-C3 izlaz: 3,3 - 21,0 V/5,0 A; 5,0 V/3,0 A, 9,0 V/3,0 A, 12,0 V/3,0 A, 15,0 V/3,0 A, 20,0 V/5,0 A, (100 W)
- USB-C4 izlaz: 3,3 - 11,0 V/5,0 A; 5,0 V/3,0 A, 9,0 V/3,0 A, 12,0 V/3,0 A, 15,0 V/3,0 A, 20,0 V/3,25 A; (65 W)
- USB-A izlaz: 5,0 V/3,0 A, 9,0 V/3,0 A, 12,0 V/2,5 A, 20,0 V/1,5 A, 10 V/2,25 A; (30 W) USB-C1+USB-C2/C3 izlazi: 140,0 W + 100,0 W
- USB-C4+USB-A izlazi: 5,0 V 1,5 A + 5,0 V 1,5 A
- Izlazi USB-C1+USB-C2+USB-C3/C4: 100,0 W + 65,0 W + 65,0 W
- Izlazi USB-C1+USB-C2+USB-A: 100,0 W + 65,0 W + 18,0 W
- Izlazi USB-C1+USB-C2+USB-C3+USB-C4: 100,0 W + 65,0 W + 45,0 W + 30,0 W
- USB-C1+USB-C2+USB-C3+(USB-C4+USB-A) Izlazi: 100,0 W + 65,0 W + 45,0 W + (5,0 V 3,0 A)
- Ukupna izlazna snaga: maks. 240,0 W.
- Prosječna aktivna učinkovitost: 88,0%
- Učinkovitost pri niskom opterećenju (10%): 77,9%
- Potrošnja energije bez opterećenja: 0,29 W
- Duljina kabela za napajanje: 2 m
Opseg isporuke
- USB stanica za punjenje
- Odvojivi kabel za napajanje duljine 2 metra s VDE utikačem
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)