VOLTCRAFT VC-15D adapter za strujna kliješta Mjerni raspon A/AC (raspon): 10000 A (max) fleksibilne
- Kataloški br:
- 3500058 - 62
- Kataloški br:
- 3500058 - 62
VOLTCRAFT VC-15D adapter za strujna kliješta Mjerni raspon A/AC (raspon): 10000 A (max) fleksibilne
500.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
500.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT IV 600 V, CAT III 1.000 V
- 6.000 znakova
- 10 mA do 10000 A
- Frekvencijski prolaz (ACA): 45 - 500 Hz
- Područje otvaranja strujnih kliješta 1100 mm
- Mjerenja: AC/DC napon, otpor, kontinuitet, frekvencija, izmjenična struja, udarna struja
- True RMS
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Područje otvaranja strujnih kliješta | 1100 mm |
| Vrsta proizvoda | adapter za strujna kliješta |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 10000 A |
| Osnovna preciznost | 2 % |
| Opskrba naponom | AAA x 3, 4.5 V |
| dim. | (D x Š x V) 145 x 58 x 33 mm |
| Mjerenje struje | AC |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V CAT IV 600 V |
| Težina | 258 g |
| Frekvencija (maks.) | 30 kHz |
| Širina | 58 mm |
| Visina | 33 mm |
| Dužina | 145 mm |
| Posebne značajke | fleksibilne |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
VOLTCRAFT VC-15D Flex strujna kliješta nisu korisna samo za električare, već i za elektroinstalatere koji često i brzo trebaju svakodnevno provoditi električna ispitivanja. Stezaljka omogućuje mjerenje AC i DC napona kao i mjerenje otpora te pomaže u testiranju kontinuiteta strujnih krugova ili dioda. VX-15D Flex osigurava siguran i stabilan rad, kao i pouzdanost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Mjerenja AC/DC napona: Do 1000 V
- Mjerenja struje: Do 10000 A (automatsko podešavanje po rasponu vrijednosti)
- Mjerenja udarne struje od 6000 A
- Otporan na prenapone od 1000 V (30 kVA).
- Frekvencija uzorkovanja: 3 puta u sekundi
- Funkcija zadržavanja podataka
- pozadinsko osvjetljenje
Opseg isporuke
- strujna stezaljka
- 3x AAA baterije
- 1 par ispitnih sondi
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.