VOLTCRAFT VC-BC-4100 punjač okruglih stanica nikalj-metal-hidridni, nikalj-cinkov, litijev-ionski mignon (AA), micro (AA
- Kataloški br:
- 3499970 - 62
- Kataloški br:
- 3499970 - 62
VOLTCRAFT VC-BC-4100 punjač okruglih stanica nikalj-metal-hidridni, nikalj-cinkov, litijev-ionski mignon (AA), micro (AA
32.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
32.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zahvaljujući USB napajanju, može se koristiti diljem svijeta.
- Za istovremeno punjenje 1-4 AA/AAA baterije, 1,2 V Ni-MH baterije / 1,5 V litij-ionske baterije / 1,6 V NiZn baterije
- 4 bijela LED indikatora
- Konstantna struja punjenja [CC] i konstantni napon punjenja [CV] za litij-ionske i Zi-Zn baterije
- Sigurnosni mjerač vremena
- Zaštita od obrnutog polariteta, neispravnih ćelija i kratkih spojeva, detekcija alkalija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Odgovarajući akumulator | nikalj-metal-hidridni nikalj-cinkov litijev-ionski |
| Vrsta proizvoda | punjač okruglih stanica |
| prikladno za akumulatore veličine | mignon (AA) micro (AAA) |
| Kanali/utori za punjenje | 4 |
| Micro | 4 |
| Mignon | 4 |
| Pogonski napon | 5 V/DC |
| Maks. punjenje struje po utoru | 500 mA |
| Dužina | 98 mm |
| Širina | 66.5 mm |
| Visina | 23 mm |
| Težina | 61.8 g |
| dim. | (D x Š x V) 98 x 66.5 x 23 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Riješite se zapetljavanja kabela s različitih punjača. .
VC-BC-4100 je kompaktni svestrani uređaj za vaš dom, ured, radionicu ili putnu prtljagu. Bilo da koristite klasične NiMH baterije za daljinski upravljač, snažne Li-Ion ćelije za svjetiljke ili posebne NiZn baterije – ovaj inteligentni punjač sigurno ih sve opskrbljuje novom energijom.
Zahvaljujući modernom USB-C® ulazu, neovisni ste o posebnim utikačima. Jednostavno napajajte punjač postojećim adapterom za pametni telefon, power bankom ili čak prijenosnim računalom. Inteligentno upravljanje automatski prilagođava struju punjenja detektiranoj kemiji baterije i dostupnoj ulaznoj snazi kako bi se vaše baterije nježno i učinkovito punile. S četiri neovisna mjesta za punjenje, možete jednostavno puniti pojedinačne ćelije ili kombinaciju do četiri AA ili AAA baterije istovremeno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Zaštita od obrnutog polariteta (mehanička)
- Zaštita od kratkog spoja
- Podržane vrste baterija: NiMH (1,2 V), NiZn (1,6 V), Li-Ion (1,5 V).
- Podržane veličine baterija: AA (Mignon), AAA (Micro).
- Kanali za punjenje: 4 odvojena mjesta s pojedinačnim nadzorom mjesta (nije potrebno upareno punjenje).
- Priključak: USB-C® ulaz (kompatibilan s izvorima 5V/1A i 5V/2A).
- Inteligentno podešavanje struje punjenja:
- Struja punjenja do 500 mA za AA NiMH baterije (pri ulazu od 2A).
- Struja punjenja do 300 mA za AAA i Li-Ion/NiZn baterije.
- Sigurnost: Automatsko otkrivanje tehnologije baterije.
Opseg isporuke
- Punjač baterija
- 50 cm USB-A / USB-C® kabel
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.