VOLTCRAFT VC-PBP3011PS powerbank (rezervna baterija) 40000 mAh Power Delivery 3.0 LiFe srebrna (mat) prikaz statusa
- Kataloški br:
- 3466255 - 62
- Oznaka:
- VC-17331275
- EAN:
- 4064161492056
- Kataloški br:
- 3466255 - 62
- Oznaka:
- VC-17331275
- EAN:
- 4064161492056
VOLTCRAFT VC-PBP3011PS powerbank (rezervna baterija) 40000 mAh Power Delivery 3.0 LiFe srebrna (mat) prikaz statusa
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerbank (rezervna baterija) |
| Kanali/utori za punjenje | 4 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 40000 mAh |
| Struja za punjenje (maks.) | 5 A |
| Tehnologija | LiFe |
| Dužina | 163 mm |
| Širina | 73 mm |
| Visina | 44 mm |
| Težina | 820 g |
| Boja | srebrna (mat) |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery 3.0 |
| dim. | (D x Š x V) 163 x 73 x 44 mm |
| Priključak | USB-C® 2x USB-A 2x |
| Određene značajke Powerbanka | prikaz statusa |
| USB-C izlazni napon (maks.) | 20 V |
| USB-C izlazna struja (maks.) | 5 A |
| USB-C ulazni napon (maks.) | 20 V |
| USB-C ulazna struja (maks.) | 5 A |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)