VOLTCRAFT VC-PBP3040PD powerbank (rezervna baterija) 4500 mAh Power Delivery Li-Ion crna (mat) prikaz statusa
- Kataloški br:
- 3533074 - 62
- Oznaka:
- VC-15076620
- EAN:
- 4064161497242
- Kataloški br:
- 3533074 - 62
- Oznaka:
- VC-15076620
- EAN:
- 4064161497242
VOLTCRAFT VC-PBP3040PD powerbank (rezervna baterija) 4500 mAh Power Delivery Li-Ion crna (mat) prikaz statusa
69.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
69.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kapacitet baterije: 4500 mAh
- Vrsta baterije: Litij
- Kompaktni dizajn s ugrađenim USB-C® priključkom za trenutno punjenje
- Integrirani sklopivi stalak za mobilne telefone
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerbank (rezervna baterija) |
| Kanali/utori za punjenje | 2 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 4500 mAh |
| Struja za punjenje (maks.) | 2000 mA |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dužina | 81 mm |
| Širina | 35 mm |
| Visina | 28 mm |
| Težina | 105 g |
| Pogonski napon | 5 V/DC 9 V/DC 12 V/DC |
| Boja | crna (mat) |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery |
| dim. | (D x Š x V) 81 x 35 x 28 mm |
| Određene značajke Powerbanka | prikaz statusa |
| USB-C izlazni napon (maks.) | 12 V |
| USB-C izlazna struja (maks.) | 3 A |
| USB-C ulazni napon (maks.) | 9 V |
| USB-C ulazna struja (maks.) | 2 A |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Dodatni dio energije
Oni koji puno putuju cijenit će ovu mobilnu stanicu za punjenje pametnih telefona, tableta itd.: Voltcraft VC-PBP3040PD power bank ima USB-C® priključak i integrirano sklopivo postolje koje omogućuje praktično gledanje zaslona tijekom punjenja. Uređaj za pohranu energije pokazuje svoj radni status putem LED dioda i zaštićen je od prenapona, preopterećenja, pregrijavanja i kratkog spoja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Dodatna doza energije
- Oni koji puno putuju cijenit će ovu mobilnu stanicu za punjenje pametnih telefona, tableta itd.: Voltcraft VC-PBP3040PD power bank ima USB-C® priključak i integrirano sklopivo postolje koje omogućuje praktično gledanje zaslona tijekom punjenja. Uređaj za pohranu energije pokazuje svoj radni status putem LED dioda i zaštićen je od prenapona, preopterećenja, pregrijavanja i kratkog spoja.
- Minimalno vrijeme punjenja: 2,25 sata
Opseg isporuke
- 2x VOLTCRAFT prijenosna baterija VC-PBP3040PD
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)