Vrtljivi potenciometar, mono 0.5 W 47 k Eaton M22S-R47K 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
M22S-R47K
Oznaka:
M22S-R47K
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • 47 kΩ
  • linearno
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x V) 29.5 mm x 29.2 mm
Duljina osi
32.9 mm
Elastičnost
0,5 W
Izlaz
Mono
Maksimalna temperatura
+70 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Osovina-izvedba
Plastika
mala količina
Otpor profil
Linearno
Otpornost
47 kΩ
Promjer
29.5 mm
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP66
Tip
M22S-R47K
Tolerancija ±
10 %
Veza
vijci
Visina
29.2 mm
Vrsta proizvoda
Okretni-potenciometar
Opis
Opis
Opseg isporuke