VRX RACING AGAMA BL 4WD RTR
- Kataloški br:
- 3394170 - 62
- Oznaka:
- RH1062-FS G4P radio
- EAN:
- 4064161471822
- Kataloški br:
- 3394170 - 62
- Oznaka:
- RH1062-FS G4P radio
- EAN:
- 4064161471822
VRX RACING AGAMA BL 4WD RTR
1,065.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,065.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Nisko težište
- Teška aluminijska šasija
- Podesivi međuosovinski razmak
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | bez četkica |
| Vrsta modelarstva | buggy |
| Skala | 1:10 |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| Vrsta motora | 2000 KV |
| dim. | (D x Š x V) 487 x 330 x 200 mm |
| Izvedba modela | RtR |
| Brzina (maks.) | 55 km/h |
| Težina | 2950 g |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Određene značajke | uklj. baterija i punjač |
| Visina između karoserije i tla | 50 mm |
| Vrijeme vožnje | 15 min |
| Daljinsko upravljanje | drška pištolja |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | plavo-crna boja |
| Vrijeme punjenja | 180 min |
| Model | AGAMA |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 330 mm |
| Visina | 200 mm |
| Dužina | 487 mm |
| Razmak osovine | 328 mm |
| Širina guma | 50 mm |
| Gume-Ø | 125 mm |
| Širina traga | 256 mm |
| Oprema potrebna za rad | baterije za odašiljač |
Opis
Opis
Plavi dijelovi cijelog automobila izrađeni su od aluminijskog materijala i nude nekoliko prednosti. Njihova visoka krutost poboljšava torzijsku krutost i poboljšava preciznost upravljanja i stabilnost tijekom manevara ili udara velikom brzinom. Lagana, ali izdržljiva priroda aluminija smanjuje ukupnu težinu i strukturni integritet, povećavajući ubrzanje i učinkovitost baterije. Ove komponente učinkovito apsorbiraju vibracije i štite elektroniku poput ESC-ova i prijemnika. Poboljšano odvođenje topline sprječava pregrijavanje u elektroenergetskim sustavima.
Prednja struktura je čvrsta i precizna. Obično je opremljen neovisnim sustavom ovjesa koji integrira podesive amortizere, zglobove upravljača i Ackermannov geometrijski mehanizam upravljanja za postizanje preciznog skretanja. Upotreba najlonskih kompozitnih materijala učinkovito smanjuje težinu vozila, a modularni branik u kombinaciji s ojačanim nosačima može učinkovito apsorbirati frontalni udar.
Stražnje komponente integriranog pogonskog sustava uključuju nosač motora, mjenjačku osovinu i sklop diferencijala, višestruki ovjes ili sustav vučnih ramena za osiguranje stabilnosti performansi te aluminijsku ploču šasije za poboljšanje učinkovitosti odvođenja topline.
Niskoprofilni aerodinamični dizajn karoserije s okvirom protiv prevrtanja može smanjiti otpor vjetra i održati ravnotežu vozila. I ima integrirane utore za hlađenje kako bi se spriječilo pregrijavanje motora/ESC-a. Visokokvalitetni zaštitni kavez može zaštititi školjku automobila od oštećenja tijekom kotrljanja. Istovremeno smo automobil opremili i rezervnom gumom, tako da ako se guma ošteti, možete je na vrijeme zamijeniti i sretno nastaviti raditi.
Široki, rebrasti profili s velikim lopaticama pružaju vrhunsku flotaciju i prianjanje u mekom pijesku. Beadlock kotači sigurno pričvršćuju gume za naplatke kako bi se spriječilo njihovo proklizavanje tijekom agresivnih zavoja ili skokova.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Prednja struktura je čvrsta i precizna. Obično je opremljen neovisnim sustavom ovjesa koji integrira podesive amortizere, zglobove upravljača i Ackermannov geometrijski mehanizam upravljanja za postizanje preciznog skretanja. Upotreba najlonskih kompozitnih materijala učinkovito smanjuje težinu vozila, a modularni branik u kombinaciji s ojačanim nosačima može učinkovito apsorbirati frontalni udar.
Stražnje komponente integriranog pogonskog sustava uključuju nosač motora, mjenjačku osovinu i sklop diferencijala, višestruki ovjes ili sustav vučnih ramena za osiguranje stabilnosti performansi te aluminijsku ploču šasije za poboljšanje učinkovitosti odvođenja topline.
Niskoprofilni aerodinamični dizajn karoserije s okvirom protiv prevrtanja može smanjiti otpor vjetra i održati ravnotežu vozila. I ima integrirane utore za hlađenje kako bi se spriječilo pregrijavanje motora/ESC-a. Visokokvalitetni zaštitni kavez može zaštititi školjku automobila od oštećenja tijekom kotrljanja. Istovremeno smo automobil opremili i rezervnom gumom, tako da ako se guma ošteti, možete je na vrijeme zamijeniti i sretno nastaviti raditi.
Široki, rebrasti profili s velikim lopaticama pružaju vrhunsku flotaciju i prianjanje u mekom pijesku. Beadlock kotači sigurno pričvršćuju gume za naplatke kako bi se spriječilo njihovo proklizavanje tijekom agresivnih zavoja ili skokova.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 2,4 GHz proporcionalni radio sustav
- 7,2 V 1800 mAH NIMH baterija sa zidnim punjačem
- 40a ESC i 550 četkicasti motor
- Podesivi međuosovinski razmak na podiznoj gredi
- Zaštitni kavez s rezervnim kotačem i gumom
- Aluminijske gornje ploče i ploča šasije
- Širok raspon dostupnih opcionalnih dijelova
- Tri izvedbe diferencijala s metalnim zupčanicima
- Lijevano kućište baterije i vodootporno kućište prijemnika
- Podesivi vijci za učvršćivanje
Opseg isporuke
- AGAMA BL 4WD
- 7,2 V 1800 mAH NIMH baterija sa zidnim punjačem
- Daljinsko upravljanje
- Upute.
Komentar
Molimo vas da zasebno naručite 4 mikro baterije za daljinski upravljač.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)
- Rezervni dijelovi (12)