WAGO 2587-2146 DIN-napajanje (DIN-letva) 24 V/DC 10 A 240 W Broj izlaza:1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3610984 - 62
- Oznaka:
- 2587-2146
- EAN:
- 4066966626490
- Kataloški br:
- 3610984 - 62
- Oznaka:
- 2587-2146
- EAN:
- 4066966626490
WAGO 2587-2146 DIN-napajanje (DIN-letva) 24 V/DC 10 A 240 W Broj izlaza:1 x Content 1 kom.
245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izlazni napon, nominalni | 240 V/AC |
| Vrsta proizvoda | DIN-napajanje (DIN-letva) |
| Ulazni napon (min.) | 100 V/AC |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 10 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 10 A |
| Snaga | 240 W |
| Tip izlaza (napajanje) | podesivi |
| Faze | 1 |
| Izlazni napon (nom.) | 24 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Priključak | opružna stezaljka |
| dim. | (D x Š x V) 117 x 52 x 125 mm |
| Težina | 752 g |
| Izlazni napon (max.) | 28 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 23.5 V/DC |
| Radna temperatura (maks.) | +70 °C |
| Radna temperatura (min.) (sniženje) | -30 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 2587-2146 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Određene značajke napajanja | podesivi izlazni napon |
| Širina | 52 mm |
| Visina | 125 mm |
| Dužina | 117 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | BASE |
| Stupanj učinkovitosti | 91 % |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.