WAGO 289-623 prijenos blok Sadržaj: 1 St.
- Kataloški br:
- 537287 - 62
- Oznaka:
- 289-623
- EAN:
- 4045454417192
- Kataloški br:
- 537287 - 62
- Oznaka:
- 289-623
- EAN:
- 4045454417192
WAGO 289-623 prijenos blok Sadržaj: 1 St.
285.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
285.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (Š x V x D) 56 x 62 x 85 mm |
| Ukupan broj polova | 25 |
| Dubina | 85 mm |
| Visina | 62 mm |
| Širina | 56 mm |
| Priključak | opruga |
| Pogodno za | suprotni utikač sa lemnom stezaljkom |
| Serija | CAGE CLAMP® Serie 737 |
| Značajke | s D-Sub letvom sa ženskim kontaktima priključak u okomitom smjeru sa žaštitnim priključkom |
| Broj polova | 25 |
| Vrsta proizvoda | konektorski modul |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.