WAGO 756-3203/190-150 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M23 žženski konektor, ravni 15.00 m Broj polo
- Kataloški br:
- 546269 - 62
- Oznaka:
- 756-3203/190-150
- EAN:
- 4044918569064
- Kataloški br:
- 546269 - 62
- Oznaka:
- 756-3203/190-150
- EAN:
- 4044918569064
WAGO 756-3203/190-150 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M23 žženski konektor, ravni 15.00 m Broj polo
1,365.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,365.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | žženski konektor, ravni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | kabel, otvoreni kraj |
| Priključna strana B | M23 utičnica, ravna |
| Broj polova | 12 |
| Duljina kabela | 15.00 m |
| Nazivni napon | 300 V |
| Priključak | pletenica |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M23 |
| Boja kabela | crna |
| Min. temperatura | -5 °C |
| Maks. temperatura | +80 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 756-3203/190-150 |
| Tip | WAGO GmbH & Co. KG |
| Promjer kabela | 8.90 mm |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani |
Opis
Opis
Aksijalno, 19-polno 15 m, jednostrano sastavljeno (s slobodnim krajem kabela), M23 utičnica, aksijalno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.