WAGO 756-5302/030-050 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M12 ženski konektor, kutni 5.00 m Broj polova
- Kataloški br:
- 546377 - 62
- Oznaka:
- 756-5302/030-050
- EAN:
- 4044918974929
- Kataloški br:
- 546377 - 62
- Oznaka:
- 756-5302/030-050
- EAN:
- 4044918974929
WAGO 756-5302/030-050 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M12 ženski konektor, kutni 5.00 m Broj polova
920.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
920.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 756-5302 / 030-050
- Industrijska ambalaža s 10 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ženski konektor, kutni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | kabel, otvoreni kraj |
| Priključna strana B | M12 utičnica, kutna |
| Broj polova | 3 |
| Duljina kabela | 5.00 m |
| Materijal plašta | PUR |
| Nazivni napon | 250 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Poprečni presjek voda (Senzorsko/aktivatorsko ožičenje) | 0.34 mm² |
| Priključak | pletenica |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Boja kabela | crna |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Posebne značajke | pripremljen za energetski lanac |
| Min. temperatura | +90 °C |
| Maks. temperatura | -50 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 10 St. |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Proizvođač-br. dijela | 756-5302/030-050 |
| Tip | 756-5302/030-050 |
| Promjer kabela | 4.30 mm |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.